ÖVRIGT / Smycken / Hängsmycke 8135199
nr 813 5199
Hängsmycke
silver/onyx, förgylld kedja
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 11 mars 2013
kl 19:38:40
8/3 23:49:50
11/3 01:03:05
150 kr
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver